Electromecanic intretinere utilaje si linii de productie

Oraศ™ de lucru
Brasov, Ghimbav ศ™i alte 2
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbฤƒ strฤƒinฤƒ Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

๐—”๐—ก๐—š๐—”๐—๐—”๐—  ๐—˜๐—Ÿ๐—˜๐—–๐—ง๐—ฅ๐—ข๐— ๐—˜๐—–๐—”๐—ก๐—œ๐—– ๐—œ๐—ก๐—ง๐—ฅ๐—˜๐—ง๐—œ๐—ก๐—˜๐—ฅ๐—˜ ๐—ฆ๐—œ ๐—ฅ๐—˜๐—ฃ๐—”๐—ฅ๐—”๐—ง๐—œ๐—œ ๐—จ๐—ง๐—œ๐—Ÿ๐—”๐—๐—˜ ๐—™๐—”๐—•๐—ฅ๐—œ๐—–๐—”

๐—–๐—ฎ๐—ป๐—ฑ๐—ถ๐—ฑ๐—ฎ๐˜๐˜‚๐—น ๐—ถ๐—ฑ๐—ฒ๐—ฎ๐—น:
- Experienta in activitatea de intretinere si reparatii utilaje si masini industriale;
- Cunostinte avansate de desen tehnic, senzoristica si PLC
- Experienta in lucrul cu linii de productie;
- Disponibilitate de a lucra in schimburi inegale;
- Calificare meseria de electrician intretinere, mecanic intretinere sau electromecanic intretinere

Descrierea jobului

๐—ฅ๐—ฒ๐˜€๐—ฝ๐—ผ๐—ป๐˜€๐—ฎ๐—ฏ๐—ถ๐—น๐—ถ๐˜๐—ฎ๐˜๐—ถ ๐—ฝ๐—ฟ๐—ถ๐—ป๐—ฐ๐—ถ๐—ฝ๐—ฎ๐—น๐—ฒ:
- Asigura buna functionare a utilajelor si echipamentelor;
- Verificarea starii de functionare a mijloacelor de productie si prevenirea aparitiei defectiunilor;
- Remedierea defectiunilor aparute la dotarile, instalatiile si echipamentele tehnice din cadrul spatiilor / liniilor destinate;
- Participarea la instalarea utilajelor si echipamentelor noi;
- Propunerea si realizarea de imbunatatiri ale echipamentelor.

๐—ข๐—ณ๐—ฒ๐—ฟ๐—ถ๐—บ ๐—ฝ๐—ฎ๐—ฐ๐—ต๐—ฒ๐˜ ๐˜€๐—ฎ๐—น๐—ฎ๐—ฟ๐—ถ๐—ฎ๐—น ๐—ณ๐—ผ๐—ฟ๐—บ๐—ฎ๐˜ ๐—ฑ๐—ถ๐—ป:
- Salariu peste medie, negociabil la interviu
- Tichete de masa (20 ron/zi lucrata)
- Sporuri
- Bonusuri de eficienta
- Prime
- Transport
- Asigurare medicala privata
- Loc de munca stabil, cu contract de munca pe perioada nedeterminata

Descrierea companiei

Companie de top in domeniul productiei.
Publicat 22 nov. 2021 Expirฤƒ 22 dec. 2021
Nu รฎศ›i face griji, poate joburile de mai jos รฎศ›i pot fi de folos