Gratis

ELECTRO-MECANIC UTILAJE BOLDESTI SCAENI

Grup Cris-Tim

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine?
Suntem în căutarea unui electrician/mecanic utilaj talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în domeniul electric și mecanic, sunteți pasionat de rezolvarea problemelor și aveți abilități excelente de comunicare, aceasta este o oportunitate excelentă pentru dumneavoastră.
Dacă sunteți o persoană motivată, cu abilități tehnice excelente și dornică să vă dezvoltați cariera în domeniul electric, vă invităm să aplicați pentru acest post. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru continuu.

Cerințe:
Experiență anterioară în domeniul electric/mecanic (nu este obligatoriu);
Cunoștințe în citirea schemelor electrice și mecanice;
Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor;
Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient;
Atenție la detalii și orientare către rezultate;
Disponibilitatea de a lucra în ture și în condiții de lucru variate.

Descrierea jobului

Efectuarea lucrărilor de mentenanță și reparații electrice și mecanice la utilaje;
Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor;
Instalarea și punerea în funcțiune a echipamentelor electrice și mecanice;
Întreținerea și repararea sistemelor electrice și mecanice existente;
Colaborarea cu echipa tehnică pentru a asigura funcționarea optimă a utilajelor;
Respectarea normelor de siguranță și a procedurilor de lucru.

Ce iti oferim?
Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant;
Posibilitatea de a lucra cu utilaje moderne și tehnologii avansate;
Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv;
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
Ambianță de lucru plăcută și colegi de echipă profesioniști.
Un job intr-o companie de renume
Stabilitate
Contract pe perioada nedeterminata
Abonament medical
2 mese/zi
Pachete de beneficii conform politici de resurse umane
Grija pentru oameni
Transport decontat pentru abonamentele de transport in comun, sau asigurat cu microbuzele Companiei

Descrierea companiei

Cine suntem noi?
Compania noastră, pe langa numele atat de cunoscut cu care ne mandrim si eticheta curata, suntem si un grup integrat din punct de vedere organizațional, cu 2600 de angajați care activează și performează în toate liniile de business-producție de preparate din carne, preparate din lactate, ready meal, fermă de animale, podgorie, ospitalitate, clinică de medicină integrativă si firmă de contrucții civile și industriale.
Cea mai importantă valoare pe care o avem, o apreciem și o prețuim sunt oamenii. Oamenii Cris-Tim. Echipa!

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024