Electricieni

SC Coinfri SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Vino sa faci parte din echipa noastra de instalatori. Cautam persoane motivate cu ambitie si caracter pentru a se perfectiona . Importanta este ambitia curajul vointa de a invata si castiga.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
-Executarea de instalatii electrice;
-intretinerea si reparatia instalatiilor electrice;
Abilitati in coordonare si comunicare;
Permis conducere categoria B;

COINSFRI este o societate cu răspundere limitată, cu capital integral privat care şi-a început activitatea în anul 2006 având ca activitate principală Lucrări de instalații frigorifice, și climatizare. Suntem o firmă în plină dezvoltare cu o experiență vastă pe piața instalațiilor frigorifice și de climatizare de peste 10 ani.
Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.