Publicat 19 Oct 2018 | Reactualizat 15 Nov 2018 | Expiră 18 Nov 2018

Electricieni si Instalatori - Olanda (Salariu > 1500 euro)

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 4 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Agentie olandeza serioasa de recrutare cauta ELECTRICIENI si INSTALATORI pentru diverse santiere de constructii din Olanda. Proiectele sunt atat in domeniul constructiilor civile, cat si in cele ingineresti. Nu percepem nici un fel de comision sau taxa de mediere pentru serviciile prestate!

Cerinte:
-limba engleza/germana la nivel conversational
-experinta in domeniul constructiilor in strainatate, minim 3 ani
-calificare in domeniu
-masina personala reprezinta un avantaj
-permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Beneficii:
-contract de munca pe 40 ore pe saptamana
-loc de munca stabil si sigur
-ore suplimentare platite separat
-cazare si asigurare medicala gratuite.

Techvisie a fost înființată acum mai bine de 15 ani și de atunci oferă firmelor olandeze angajații potriviți pentru diferite proiecte. Din cele cinci filiale de pe teritoriul Olandei operăm ca intermediari pentru personal tehnic din domenii precum: construcții civile și industriale, infrastructură, prelucrarea metalului.

Electricieni si Instalatori - Olanda (Salariu > 1500 euro)  -  Techvisie B.v