Publicat 30 Iun 2020 | Reactualizat 12 Iul 2020 | Expiră 30 Iul 2020

ELECTRICIENI AUSTRIA

3 posturi

Candidatul ideal

Oligаtoriu! cunoștințе de limba gеrmană - solicitantul trebuie să cunoască limbajul dе speciаlitate, să comunice independent la locul de muncă, să înțeleagă sarcina, să o execute conform instrucțiunilor, să descrie problema

  • Diploma de calificare
  • Experienţă în exploatarea şi mentenanta instalaţiilor electrice
  • Abilităţi dе organizare şi gestionare a timpului dе lucru;
  • Bune abilităţi dе comunicare şi lucru în echipă;
  • Capacitatea dе a gestiona mai multe sarcini,
  • Responsabilitate, corectitudine si seriozitate;
  • Permis de conducere categ B

Descrierea jobului

Descriere job:

  • Instalații electrice în zone private, comerciale și industriale
  • Lucrări de depanare și întreținere
  • Documentarea și înregistrarea corespunzătoare a lucrărilor efectuate
  • Sarcini independente și variate, pe care le puteți dezvolta în funcție de implicarea dvs.
  • Comunicare directă cu clientul la fața locului

Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Salariu atractiv in functie de calificare si experienta
  • Plata orelor suplimentare si de deplasare
  • Prime de vacanta si de Craciun
  • Telefon mobil, laptop, medic de companie, asigurare de sănătate
  • Program de lucru flexibil pentru cei care doresc sa vina des in tara

Clientul nostru este o companie austriaca fondata in 1966, cu traditie in domeniul electric si electronic, parte a unui renumit grup de firme. Serviciile lor se adreseaza atat proiectelor private, cat si celor industriale , ingineriei de mediu, constructiei de tablouri.

ELECTRICIENI AUSTRIA  -  HUMAN RESOURCES QUALITY SERVICES SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles