Publicat 18 Dec 2017 | Expiră 18 Ian 2018

Electrician

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru locația noastră din Barony, Marea Britanie!

Candidatul ideal:
• Studii medii cu calificare în domeniu
• Experiența la alte locuri de muncă poate constitui un avantaj
• Cunoștințe foarte bune de limba engleză
• Cunoștințe bune de utilizare PC
• Capacitate de lucru în echipă
• Abilități de comunicare
• Disponibilitatea de a lucra în ture

Descrierea jobului

• Responsabilități specifice postului
• Efectuarea de lucrari de cablare si punere in functiune a instalatiilor si echipamentelor electrice
• Asigurarea ordinii şi curăţeniei în instalaţiile electrice din camerele de comanda si in atelierul electric;
• Subordonare șefului de echipă

Oferim:
• Pachet salarial atractiv
• Lucrul pentru o organizație de succes

Diversitatea celor 9.000 de angajați din cele 18 fabrici ne face să fim o echipă puternică, conectată prin munca noastră.

Avem în comun:
Acționam nu doar vorbim despre asta
Stabilitatea care ne permite să progresăm
Satisfacția de a oferi ceea ce am promis
Noi nu căutăm doar simpli angajați, căutăm oameni care să împartașească valorile noastre.

Expirat

Electrician  -  EGGER ROMANIA