Gratis

Electrician

ANCOR LIGHTING S.R.L.
20 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Esti electrician si ai cel putin 1 an experienta ca electrician? Iti doresti un loc de munca intr-o companie romaneasca puternica, care isi respecta si pretuieste angajatii, care apreciaza profesionalismul, spiritul de echipa si comunicarea corecta, si care isi plateste echipa intotdeauna corect si la timp?

Atunci ce era mai important s-a rezolvat deja. Ne-ar placea sa te cunoastem si sa te convingem sa vii la noi.

Pentru a putea face parte din echipa mai trebuie doar sa ai carnet de conducere categoria B si sa fii dispus sa calatoresti cu masina de serviciu in judetul in care esti angajat sau in judetele invecinate uneori. Daca esti si autorizat ANRE, ar fi de ajutor. Dar nu e obligatoriu.

Descrierea jobului

Vei lucra ca electrician in constructii. Vei fi pregatit si antrenat de catre companie pentru a te putea integra cat mai repede in cadrul echipei. Te vei ocupa de activitati specifice ca de exemplu executare, modificare si intretinere instalatii electrice. Deasemenea vei avea ca responsabilitate activitati legate de controlul, diagnosticarea şi repararea instalaţiilor electrice aflate in portofoliu.
Veti fi angajat cu norma intreaga. Durata programului de lucru este de 8 ore/zi, 40 ore/săptămână, de luni pana vineri de la ora 08.00 la ora 17.00 cu o ora pauza de masa in intervalul orar 12.00 – 13.00, cu exceptia sarbatorilor legale. Ancor Lighting poate, in anumite circumstante definite, sa iti solicite prezenta in afara orelor normale de lucru si/sau pentru un numar de ore suplimentare in conformitate cu prevederile Codului Muncii. Adica ore suplimentare platite.

Având la bază un acţionariat 100% românesc, Compania Ancor Lighting se poziţionează printre jucătorii de top în domeniul curenţilor slabi şi medii
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024