Gratis

ELECTRICIAN

S.C. ENERGOM S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Persoana dinamica, indemanatica, atenta la detalii;
  • Orientare catre calitate in executie;
  • Productivitate (incadrarea in normele de timp);
  • Capacitate de lucru în echipă;
  • Constituie avantaj experienta in montare si cablare de dulapuri electrice; citirea de scheme si simboluri electrice*.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Executa montajul echipamentelor conform dosarului de executie;
  • Executa lucrarile de trasee si cablare ale instalatiilor electrice conform proiectului;
  • Executa lucrări de instalații electrice de joasă tensiune;
  • Punct de lucru fix - Baia Mare sau Cluj-Napoca;
  • Munca intr-un singur schimb, fara deplasari, se lucreaza in interior.

Beneficii:
  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa, in valoare de 30 lei/zi;
  • Decontare transport;
  • Abonament medical;
  • Prime periodice si al 13-lea salariu la final de an;
  • Posibilitati reale de avansare si dezvoltare;
  • Mediu de lucru placut si curat.

Companie 100% franceză, parte a grupului Gonzales, înființată în anul 2002, Energom are peste 20 ani de experiență în integrarea de tablouri electrice și echipamente electromecanice: conveioare, bancuri de test, mașini speciale.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024