Gratis

ELECTRICIAN

Electroglobal SA
3 poziții

Candidatul Ideal

Electrician in Cluj-Napoca
  • Experienta in uzinarea dе tablouri dе distributie si dе automatizare;
  • Citirea de scheme si simboluri electrice;
  • Bune cunostinte despre aparataj;
  • Experienta anterioara cu scule necesare uzinarii tablourilor electrice (dezizolator, clesti de sertizat, surubelnite si chei dinamometrice, etc);

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • asamblarea si cablarea de tablouri, echipamente electrice de joasa tensiune si аutomatizаre in conformitate cu documentatia tehnica
Daca ai:
  • studii medii in domeniul electric sau atestat profesional – absolventi de liceu sau scoli profesionale
  • buna capacitate dе organizare si atentie la detalii
  • abilitati de comunicare, lucru in echipa
Noi OFERIM:
  • Scolarizare pentru candidatii fara experienta
  • Conditii de munca bune, in interior, fara deplasari la sediul clientului
  • Timp – program flexibil, pauze de pranz si pentru recreere
Vei avea de castigat cu noi:
  • Colaborare pe termen lung - Contract pe perioada nedeterminata
  • Formare profesionala
  • Abonament de servicii medicale
  • Tichete de masa
  • Vouchere de vacanta
  • Salariu competitiv + bonusuri de performanta
Program de munca: un singur schimb, in intervalul orar: 07.00 - 15.45, de luni pana vineri

Electroglobal este unul dintre liderii nationali in domeniul solutiilor si echipamentelor electrice, pentru sistemele de automatizari industriale, actionari electrice si sisteme de iluminat.
Scopul nostru este sa oferim solutii pentru eficientizare energetica si imbunatatirea productivitatii, propunand solutii personalizate, adaptate business-ului. Vrem ca orice colaborare sa se transforme intr-un parteneriat de lunga durata.
Avand experienta indelungata si capabilitati variate in domeniu, beneficiind de sustinerea unor producatori de renume mondiali, venim in sprijinul industriei romanesti cu:
Echipamente si materiale electriceServicii de complexitate ridicată, precum: Consultanta pentru definirea unui sistem nou sau modernizarea celui existent, Proiectare electrica, luminotehnica si de automatizare, Dezvoltare software pentru actionari si automatizari, Asistenta tehnica la montaj, Punerea in functiune a echipamentelor furnizate, Uzinare tablouri electrice.

Publicat 5 Febr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024