Electrician

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Calificare tehnica si experienta relevanta pentru postul de electrician
Experienta in exploatarea instalatiilor electrice
Disponibil pentru deplasari in tara la proiectele existente

Descrierea jobului

Efectuarea sarcinilor indicate de către șeful de echipă;
Menținerea în stare optimă a uneltelor/mașinăriilor cu care se lucrează
Lucru la înălțime
Respectarea normelor de siguranță la locul de muncă și purtarea echipamentului de lucru;
Alte atribuții stabilite în fișa postului sau de către superior.
Realizarea conexiunilor electrice între componentele sistemelor fotovoltaice
Instalarea modulelor fotovoltaice

Societatea noastra activeaza in domeniul electric si a productiei sistemelor fotovoltaice
Publicat 3 aug. 2022 Reactualizat 10 aug. 2022 Expiră 2 sept. 2022