ELECTRICIAN

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

-Studii medii (liceu sau scoala profesionala);
-Certificat de calificare în meseria de electrician;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
-Efectueaza interventiile pentru intretinerea preventiva a echipamentelor tehnice din punct de vedere electric;
-Participa la efectuarea de teste pentru stabilirea functionarii masinii;
-Actioneaza in functie de necesitate in cazul aparitiei unor probleme tehnice si intervine pentru repunerea in functiune a echipamentelor in cazde incident neprevazut sau avarie gasind solutii alternative;
-Asigura depanarea totala a echipamentului, eliminand in timpul cel mai scurt solutiile provizorii adoptate cu scopul remedierii rapide a masinilor si readucand echipamentele la schema originala;
- Asigura functionarea instalatilor electrice din fabrica si intretinerea lor
-Participa la intocmirea procedurilor de interventie si intretinere la echipamentele tehnice din punct de vedere electric;- - - Activitatea se desfasoara in incinta fabricii din Tartasesti Sat Baldana
BENEFICII
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Se asigura transport cu masina companiei
- Bonusuri anuale

Romina Furniture ( marca inregistrata ) este parte a companiei AXM PROD 93 si produce mobilier din lemn masiv.
Piata din SUA reprezinta 80 % din volumul nostru de productie iar pentru Romania executam mobilier la comanda .
www.rominafurniture.com
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022