ELECTRICIAN

CASARBOR - 2 poziții
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
-Atent la detalii, meticulos si eficient
-Spirit de echipa, integritate, abilitati de comunicare
-Diploma de electrician sau liceu industrial cu profil electric
-Autorizatie (certificare ANRE) - constituie un avantaj
-Capacitate de autoorganizare si punctualitate
-Disponibilitate de a lucra in schimburi si disponibilitate pentru deplasari
-Experienta minim 3 ani intr-o pozitie similara

Descrierea jobului

Pricipalele responsabilitati:
-Instalarea, conectarea si testarea instalatiilor electrice: panouri de distributie, tablouri electrice, instalatii electrice de comanda si control
-Efectueaza lucrari de intretinere preventiva si corectiva asupra instalatiilor electrice, echipamentelor si utilajelor
-Analiza defectiunilor depistate, raportarea catre supervizor si propunerea de solutii pentru remedierea acestora
-Instalarea, conectarea si testarea echipamentelor nou receptionate

CASArbor este rezultatul unei colaborari intre anteprenori belgieni si romani si este continuarea unei traditii de aproape 40 de ani in prelucrarea lemnului.

CASArbor, isi propune zi de zi:
– sa ofere clientilor camine de calitate, care sa le imbunatateasca stilul de viata;
– sa investeasca atat in concepte inovatoare, cat si in respectarea naturii;
– sa devina un reper de calitate, dinamism si modernitate in ceea ce inseamna constructia caselor din lemn;

Suntem o companie in continua crestere si dezvoltare sustenabila si suntem atenti cu mediul inconjurator, anual impadurind zonele de paduri exploatate.
Publicat 6 oct. 2021 Reactualizat 3 nov. 2021 Expiră 5 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos