Publicat 10 Nov 2020 | Reactualizat 05 Dec 2020 | Expiră 10 Dec 2020

Electrician

10 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Constructii / Instalatii

Candidatul ideal

- absolvent al unui liceu/scoala profesionala cu profil energetic (calificare de electrician);
- detinerea unei autorizatii ANRE reprezinta un atu;
- minim 2 ani experienta ca electrician
- cunoastere si interpretare scheme electrice;
-persoana meticuloasa care pune accent pe calitatea lucrarii
- abilitati de comunicare si prezentare scris si verbal (fluenta, exprimare clara si concisa);
- abilitati de rezolvare a problemelor, implicare si dorinta de dezvoltare personala, capacitatea de a lucra in echipa;
- respect pentru aceasta meserie si fata de imaginea companiei
- permis de conducere cat. B (atu)

Descrierea jobului

- Realizeaza retele electrice si video, montaj ecrane, cablare electrica si alte activitati tehnice
- verifica indeplinirea conditiilor legale pentru efectuarea lucrarilor in concordanta cu prevederile contractului si a legislatiei in vigoare;
- raporteaza din punct de vedere calitativ, cantitativ si valoric stadiul lucrarilor executate;
- realizeaza documentele specifice;
- salariu atractiv;
-decontarea transportului lunar
- prima de sarbatori;
-zile libere (legale, zi de nastere)

Electrocube aduce lumina in casele dumneavoastra! Indiferent daca aveti nevoie de o reparatie urgenta sau de proiectare instalatii electrice, specialistii nostri sunt oricand gata sa va ajute.

Toate lucrarile sunt realizate de catre specialisti si electricieni autorizati ANRE, care vor pune pe primul plan siguranta tuturor si calitatea lucrarii.

Pentru noi, siguranta si calitatea sunt primordiale cand executam o lucrare, indiferent de complexitatea acesteia. De aceea, va incurajam ca oricand aveti nevoie de o echipa de specialisti pentru reparatia unei instalatii electrice sau pentru proiectarea uneia, sa apelati la Electrocube.

Avantajele de a contracta o echipa specializata de electricieni nu tin doar de siguranta si calitate, ci si de managementul timpului si al materialelor. Specialistii Electrocube se vor concentra doar pe lucrarea dumneavoastra, astfel incat termenul de finalizare sa fie respectat si orice impediment sa fie inlaturat cat mai repede posibil.

Experienta de 5 ani in domeniul instalatiilor electrice si cele peste 250 de proiecte finalizate, ne recomanda pentru orice tip de lucrare electrica.

Electrician  -  Electro Cube S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles