Publicat 10 Sep 2019 | Expiră 10 Oct 2019

Electrician

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Constructii / Instalatii

Candidatul ideal

Electrician cu experienta de minim 2 ani in realizarea de conexiuni simple (prize, lampi, doze) si complexe (tablouri electrice), la bordul navei sau in constructii terestre.
Capabil sa se relocheze (oferim cazare la Galati) si in strainatate (Olanda)

Descrierea jobului

Realizarea de conexiuni la bordul navei, la proiectele din Galati si din strainatate. Pentru cei care au experienta in lucrari electrice terestre oferim training pentru a se adapta la specificul naval.
Oferim un pachet salarial atractiv si posibilitati de promovare (sef de echipa, coordonator de proiect), asigurari medicale private si participare la profitul firmei.

Electric Navinstal, membra a grupului de firme Alewijnse, este o companie in plina dezvoltare care realizeaza instalatii electrice la bordul navei, in santierele din Romania si din strainatate. Avand o echipa de peste 200 de angajati, compania are ca misiune construirea unor legaturi strinse in cadrul echipei si livrarea unor servicii la stardarde olandeze de calitate.

Electrician  -  Electric Navinstal

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles