de ani Fără Frică...

Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 04 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

ELECTRICIAN / TEHNICIAN SERVICE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- cunostinte tehnice si experienta practica in legarea de dulapuri electrice
- seriozitate
- capacitate de a lucra atat individiual cat si in echipa
- comunicativ
- profesionalism
- deschis pentru lucruri noi
- il plac provocarile profesionale

Descrierea jobului

Descriere:
- montare, demontare, setare poduri rulante si macarale pivotante.
- service garantie si post garantie
- interventii si reparatii de branduri diferite de cel propriu
Beneficii:
- masina de servici
- telefon de servici
- bonuri de masa

Societatea SCHNEIDER ROMÂNIA SRL este reprezentantul exclusiv în România al sistemelor de ridicat/componente ABUS.

ABUS GmbH Germania produce de peste 30 de ani sisteme de ridicat şi componente

Oferim:

  • Poduri rulante Sarcină max. 100t, deschidere max. 36 m
  • Macarale pivotante Sarcină max. 6,3 t, lungimea braţului max. 10m
  • Macarale portale uşoare Sarcină max. 2 t, înălţ. max. 5 m, şi lăţ.max. 7.9 m
  • Electropalane cu lanţ Sarcină max. 2 t
  • Electropalane cu cablu Sarcină max. 100 t
  • Sisteme de grinzi rulante suspendate H.B. Sarcină max. 2 t, lung. grinzii portale max. 22 m

Sistemele de ridicat ABUS sunt certificate ISCIR

Schneider Romania SRL este autorizat ISCIR pentru efectuarea lucrărilor de montare şi pentru întocmirea documentaţiei necesare autorizaţiei de funcţionare

Expirat
ELECTRICIAN / TEHNICIAN SERVICE  -  SCHNEIDER Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles