Publicat 04 Iun 2019 | Reactualizat 18 Iun 2019 | Expiră 04 Iul 2019

Electrician/Sudor/Lacatus mecanic/Insta.termic,sanitare Ger.

6 posturi

Criterii de selecție

  • Cunostințe de limba germană
  • Peste 3 ani experiență în Automatizari, Constructii / Instalatii, Personal calificat, Service / Reparatii, Specialisti / Tehnicieni

Candidatul ideal

Candidatul ideal este:
- care are experienta si calificare de domenii
- permis auto și mașină personală
- cunoașterea comunicativă a limbii germane
- seriozitate și punctualitate din partea candidaților

Descrierea jobului

Positile noastre sunt:

- Electrician (constructii,industrie sau panouri electrice)
salaru:12/13€ brut/ora

- Sudor (MIG/MAG/Elektrod)
salaru: MAG/MAG 12/13€ brut/ora, WIG 12/14€ brut/ora

- Lacatus (mecanic)
salaru: Lacatus 12/13€ brut/ora, Mecanic 12/14€ brut/ora

- Instalator (încălzire/sanitare sau aer conditionat/ventilație)
salaru: 12-13€ brut/ora

Vreti mai multe informatie si sunteti interesat de un loc de munca in germania sunati pe numaru meu:
+49(0)9112064026 sau trimiteti un CViu/document de calificare pe adresa mia: ariana.lux@lederer-zeitarbeit.de

Lederer GmbH este o companie în germaniă care se ocupă cu servicii de plasare a forței de muncă furnizare de personal peste 350 de angajati în Germania.De peste 23 de ani ne specializăm în sprijinirea întreprinderilor industriale şi meşteşugăreşti cu muncitori calificaţi.

Aici găsești pagina noastră: www.lederer-zeitarbeit.de

Electrician/Sudor/Lacatus mecanic/Insta.termic,sanitare Ger.  -  Lederer GmbH Nürnberg