ELECTRICIAN si MECANIC de intretinere si reparatii -Cluj

Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

ONCOS isi mareste echipa. Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti, te asteptam in echipa noastra!

Angajam un ELECTRICIAN si un MECANIC de intretinere si reparatii la sediul firmei din Floresti.

Cerinte:
  • indeplinirea activităților curente de întreținere ale echipamentelor și instalațiilor,
  • cunoașterea și aplicarea metodologiilor de rezolvare a problemelor
  • Studii : scoala profesionala sau liceu de profil
  • Minim 1-2 ani experienta pe post similar
  • Atentie si responsabilitate

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv
  • Masa calda
  • Cazare
  • Plus alte bonusuri...
CV-urile se pot depune la adresa
Detalii la nr. 0720 600253 , 0728137407

ONCOS, lider in industria agroalimentara, producator de carne de pasare cu o larga retea de magazine de desfacere in Transilvania, functioneaza pe piata de profil din Romania din anul 1991. Compania numara peste 750 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Recunoscut ca unul dintre principalii angajatori din industria de profil, ONCOS te invita sa te alaturi echipei sale pentru a-ti construi o cariera de succes.

Publicat 27 iun. 2022 Expiră 27 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos