Electrician si ajutor electrician in domeniul industrial pentru Germania

ENBETRADE SRL - 1 poziție
Oraș de lucru Toate oraşele
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- cu sau fara experienta ca electrician de intretinere si reparatii;
- calificare de electrician de intretinere si reparatii sau in curs de calificare;
- cunostinte de limba engleza si/sau germana;
- seriozitate si dorinta de lucru;
- permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Angajam electricieni de intertinere si reparatii si ajutor de elctrician pentru lucrari de uz industrial.

Se ofera:
- contract de munca pe durata nedeterminata;
- salariu avantajos;
- diurna;
- cazare;
- transport.

Cerem si oferim seriozitate!

Societatea ENBETRADE SRL, ce desfasoara activitatea in Germania, in domeniul automotive, asamblare si dezasamblare tablouri electrice cauta personal calificat pentru postul de Coordonator Echipa. Deplasarea se face pe o perioada de minim 6 saptamani in Germania cu 2 saptamani in tara.

Publicat 27 apr. 2022 Expiră 27 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos