Electrician PRAM

Techsib Solution SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Studii medii de specialitate, profil energetic, electrotehnic;
  • Experienta minim 3 ani in domeniu;
  • Experienta in activitatea de testare si PIF a echipamentelor;
  • Disponibilitate pentru program prelungit;
  • Permis de conducere (categoria B);
  • Autorizare ANRE II B, (ANRE III B - constituie un avantaj);
  • Cunostinte parametrizare relee multifunctionale (ABB, Siemens, Schneider) - constituie avantaj;
  • Cunostinte parametrizare/verificare traductoare electrice SMART - constituie avantaj
  • Atestat ARTS - tehnician sisteme securitate constituie avantaj ;

Condiții:
  • Program de lucru full-time;
  • Contract de muncă o perioadă nedeterminată;
  • Concedii conform legislației;
  • Dezvoltarea unei cariere ;
  • Mașină de serviciu;
  • Prime de sărbători;
  • Bonusuri de performanță;
  • Salariu motivant începând cu 800 EUR/pe lună, negociabil în urma interviului în dependență de experiență și performanță.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Executie lucrari de mentenanta ( lucrari operative, control periodic, interventii accidentale) conform program saptamanal de lucru precum si remediere incidente, deranjamente;
  • Executa manevre de retragere din exploatare, puneri in functiune si admitere la lucru ( terti) pentru lucrari de mentenanta planificate;
  • Executa manevre de retragere din exploatare/ PIF si admiteri la lucru ( terti) pentru lucrari de investitii planificate.
  • Executa manevre pentru eliminare incidente;
  • Realizeaza receptiile dispuse la lucrarile de mentenanta
  • Executa lucrari de mentenanta preventiva
  • Executa activitati care prevad lucru la inaltime, lucru sub tensiune;
  • Executa sarcini de serviciu ce solicita deplasari in aria de activitate .
  • Complеtarеa documеntelor interne si pentru benеficiаr;

Sаlarizare incepand de la 4000 lei NET ( bani in mana) - in functie de experienta dvs

Sediul nostru : SIBIU

Techsib Solution SRL asista companiile din diverse domenii de activitate prin oferirea de servicii integrate de consultanta, proiectare, furnizare, implementare si mentenanta in domeniul instalatiilor electrice , a sistemelor de securitate si a retelelor de date.
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.