Gratis

Electrician - Oradea

CEMACON SA

Candidatul Ideal

  • Studii medii în domeniul tehnic (profil electric - calificare Electrician/Tehnician instalații electrice);
  • Atestat de electrician ANRE;
  • Bune cunoștințe practice în domeniu;
  • Disponibilitate pentru program flexibil;
  • Bune abilități de comunicare și interacțiune;
  • Atenție la detalii, acuratețe;
  • Bună capacitate de organizare;
  • Interpretarea schemelor electrice;
  • Experiență în domeniu de minim 2 ani;
  • Seriozitate, responsabilitate și implicare;

Descrierea jobului

  • Verifică sistematic utilajele în vederea constatării anomaliilor în funcționare din punct de vedere electric;
  • Răspunde de buna funcționare, întreținerea, reparația tuturor utilajelor fabricii, astfel încât procesul de producție să se desfășoare în parametrii optimi;
  • Repară și întreține instalații electrice, echipamente clasice, semiautomatizate și automatizate;
  • Realizează diagnosticarea defecțiunilor apărute la mecanismele utilajelor.

Pachet oferit:
  • Pachet salarial ofertant, compus din salariu fix motivant,
  • Bonus de performanță;
  • Tichete de masă,
  • Prime de Paște și de Crăciun;
  • Prime conform Contractului Colectiv de Muncă;
  • Asigurare de accident;
  • Integrare rapidă și plăcută într-o echipă de profesioniști dedicați și motivați;
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul Grupului;

CEMACON SA este cel mai mare producător de blocuri ceramice cu capital românesc şi liderul pieței din Transilvania.

Cu peste 52 de ani de experiență în industria materialelor de construcții, compania operează 3 mari capacități de producție situate în județul Sălaj, România, două de cărămidă și una de buiandrugi și furnizează produse inovatoare, care aduc plus-valoare utilizatorilor, obținute la costuri de producție foarte competitive.

CEMACON SA este companie listată la Bursa de Valori Bucureşti.

La CEMACON înțelegem importanța datelor tale cu caracter personal, motiv pentru care te încurajăm să accesezi www.cemacon.ro și să citești “Politica de confidențialitate” privind drepturile cu privire la datele pe care ni le incredinteazezi aplicând la un rol care te interesează.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024