Gratis

Electrician

ACS INDUSTRIES EUROPE SRL

Candidatul Ideal

  • Studii medii
  • Minim 1 an experienta in domeniul tehnic;
  • Cunostinte legate de functionarea masinilor si a echipamentelor
  • Munca in echipa
  • Buna capacitate de intelegere si respectare a regulilor verbale si scrise
  • Dorinta de imbunatatire continua a nivelului de pregatire profesionala
  • Capacitatea de adaptare la sarcini de lucru schimbatoare
  • Capacitatea de a lucra cu minimum de supervizare

Descrierea jobului

  • Identificarea partilor si componentelor electrice care trebuie inlocuite
  • Pune in functiune partea electrica tuturor masinilor si echipamentelor din fabrica
  • Realizeaza schemele electrice si se asigura ca acestea exista in dulapurile electrice corespunzatoare
  • Raspunde prompt in momentul defectiunilor la care este solicitat

Beneficii extrasalariale:

Tichete de masa (30 ron/zi lucrata)
Al 13-lea salariu
Transport asigurat
Mediu de lucru modern
Oportunitati de dezvoltare profesionala

ACS INDUSTRIES EUROPE - este lider mondial in productia de filtre pentru airbags, clientii nostri fiind toti marii producatori de automobile. ACS detine fabrici in Romania, China, Mexic si India. In Turda fabrica are peste 250 angajati. Detalii despre compania ACS Ind puteti consulta pe site-ul oficial ACS Industries, Inc. - Critical Component Manufacturing https://acsindustries.com/

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024