Publicat 13 Mai 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Electrician mentenanta (Cladiri de birouri - Zona Pipera)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Persoana serioasa, responsabila, perseverenta, flexibila, atenta la detalii, cu excelente abilitati de rezolvare a problemelor;
  • Calificare tehnica: electrician / electromecanic;
  • Experienta semnificativa in mentenanta tehnica pentru cladiri de birouri sau spatii comerciale (electric, termic, climatizare-hvac, etc.);
  • Adaptare rapida la noile tehnologii, asimileaza rapid informatiile tehnice;
  • Mobilitate si disponibilitate de a participa la interventii in caz de avarii;
  • Disponibilitate pentru program de mentenanta (program in ture 12/24 - 12/48 si ture de zi 8h/zi).

Descrierea jobului

  • Desfasoara activitati specifice de intretinere si reparatii a instalatiilor si echipamentelor electrice aferente cladirilor de birouri sau spatii comerciale;
  • Raspunde cu promptitudine la solicitarea responsabilului tehnic in realizarea lucrarilor de reparatii si intretinere solicitate de chiriasi;
  • Raspunde cu promptitudine la indeplinirea planului de mentenanta preventiva a echipamentelor din sfera sa de activitate, la indicatia Responsabilului Tehnic.

Oferim:
  • Salariu competitiv;
  • Bonus lunar de activitate;
  • Tichete masa;
  • Prime de Paste si Craciun;
  • Abonament medical;
  • Locatie stabila in zona Pipera, (la aproximativ 5 minute de statia de metrou Pipera).

Genesis este o companie de dezvoltare imobiliară cu o experiență de peste 15 ani pe piața locală, care a dezvoltat și deține două dintre cele mai mari parcuri de birouri clasa A din București. Genesis este, de asemenea, dezvoltatorul primului campus privat din România, West Gate Studios, care cuprinde 925 de garsoniere și apartamente destinate închirierii.

Expirat
Electrician mentenanta (Cladiri de birouri - Zona Pipera)  -  Genesis FM SRL