de ani Fără Frică...

Publicat 14 Nov 2019 | Expiră 14 Dec 2019

ELECTRICIAN/ INSTALATOR/ INTRETINERE INSTALATII

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

Candidatul ideal isi realizeaza sarcinile de serviciu cu promptitudine si profesionalism. Este responsabil,lucreaza bine in echipa,comunica bine atat cu colegii cat si cu persoanele din conducere.

Descrierea jobului

Intretine si Repara instalatii sanitare defecte(repara sau inlocuieste baterii,scurgeri,etc).
Intretine si repara instalatia electrica(repara sau inlocuieste prize,intrerupatoare,becuri,neoane etc)
Se deplaseaza cu auto la solicitarile colegilor, in punctele de lucru unde este nevoie.
Participa la alte operatiuni specifice,atunci cand este cazul.

Compania detine un numar de 8 puncte de lucru (cofetarii,restaurante,linii autoservire).

ELECTRICIAN/ INSTALATOR/ INTRETINERE INSTALATII  -  METROPREST INDUSTRY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles