Gratis

Electrician instalatii electrice industriale

ELECTROMAR ENGINEERING SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

  • Pregatire de baza: studii medii tehnice - Electrotehnică;
  • Pregatire specifica: certificat de calificare – electrician intretinere si reparatii;
  • Atestare ANRE consitutie un avantaj, dar nu este obligatorie;
  • Minim 6 luni experiență în domeniu;
  • Cunostinte de citire a planurilor electrice;
  • Capacitatea de a lucra independent;
  • Carnet de conducere categoria B reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu.

Descrierea jobului

Descrere loc de munca:
Activitatea se va desfasura in cadrul fabricii Bunge din Lehliu-Gara de luni pana vineri program 8:00-16:30.
  • Remediere instalatie de iluminat;
  • Demontare si montare corpuri de iluminat;
  • Demontare si montare echipamente si senzori de proces;
  • Realizare conexiuni electrice;
  • Respecta procedurile si instructiunile interne legate de utilizarea echipamentului si a aparaturii din dotare conform parametrilor de functionare;
  • Lucru la inaltime.
Beneficii:
  • salariu motivant;
  • echipa tanara si dinamica;
  • bonusuri de performanta;
  • ore suplimentare platite;
  • transport asigurat;
  • oportunitati dezvoltare profesionala.
Persoana de contact Adrian Valeanu, tel.: 0762696925

ELECTROMAR ENGINEERING este o companie tanara cu experienta in proiectare, inovare si implementare in domeniul automatizarilor industriale si al instalatiilor electrice.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 11 Mart. 2024 Expiră 10 Apr. 2024