Electrician industrial

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 1000 - 2000 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Profilul dvs :
- aveti competente in electricitate industriala
- sunteti dinamic, voluntar, aveti spirit de echipa
- sunteti disponibil pentru mobilitate nationala si internationala
- notiuni de engleza ar fi un plus.

Descrierea jobului

Sarcinile dvs principale la Beck & Pollitzer vor fi :
- tragerea cablurilor si fixarea traseelor de cablu
- conectarea de masini industriale si dulapuri electrice pe baza de scheme electrice
- testarea diferitelor componente electrice

Cautati o aventură profesională care vă permite de sa lucrati la nivel național si internațional?
Doriti sa faceti parte dintr-o echipa dinamica si sa participati la proiecte de anvergura ?

Veniti la Beck & Pollitzer!

Suntem principalul prestatar de servicii de instalare, transfer și relocalizare de mașini în toate domeniile industriale.
Singura conditie pentru a face parte din echipa noastra : o experienta precedenta in calitate de Electrician in domeniul industrial !

Daca profilul acesta va corespunde, asteptam cu nerabdare CV-ul dvs si va vom contacta in urmatoarele zile !
Publicat 29 iul. 2022 Expiră 28 aug. 2022