Electrician industrial strainatate 1800 - 2400 euro net

SC INELEC ENGINEERING SRL
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Cunostinte în domeniul instalatiilor electrice: ideal echipare electrica, pneumatica, interconexiuni, realizare tablouri electrice.
  • Posibilitate deplasari strainatate (Franta, Spania, Germania, etc.).

Descrierea jobului

  • Experiența în domeniu - constituie un avantaj;
  • Studii medii;
  • Certificat de calificare;
  • Cunoașterea unei limbi străine - mediu- consituie un avantaj;
  • Flexilibilitate, abilitate de a lucra independent sau in echipa.

Ce oferim:
  • Salariu negociabil in functie de experienta, competente si implicare.
  • Se lucrează cu contract de munca
Publicat 6 Mart. 2023 Reactualizat 1 Apr. 2023 Expiră 5 Apr. 2023