Publicat 04 Iun 2019 | Expiră 04 Iul 2019

Electrician Germania

2 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în muncă

Candidatul ideal

Electrician cu experienta in domeniul instalatiilor electrice, cu capacitatea de a executa instalatii electrice in proiecte industriale.

Descrierea jobului

- executarea instalatiilor electrice ;
- citire desen de executie instalatii electrice in hale industriale;
- face necesarul de material solicitand sa fie aprovizionat la timp cu tot ce este necesar executarii lucrarii;
- raspunde de sculele , utilajele,aparatele,dispozitivele,uneltele etc.pe care le are in primire;

Descrierea companiei

Family business climate with future perspectives

We, the JAHNinterprof GmbH, understand us as a team. We believe that production factors are not the creative force for productivity, but the people. They are the driving force of our company. That is why we actively take care of a family business climate, offer our employees future perspectives and reward their commitment with a fair payment.

Electrician Germania  -  Jahn-Interprof