Publicat 19 Mar 2021 | Reactualizat 16 Apr 2021 | Expiră 19 Apr 2021

Electrician executie santiere, Constanta

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii medii – Liceu, Scoala de meserii , Scoala profesionala – cu antetul ministerului educatiei si invatamantului si/sau ministerului muncii.
Experienta minim 5 ani in montaj instalatii electrice industriale – curenti slabi, forta, instrumentatie
Autorizatie ANRE grad II B - de dorit
Permis conducere cat B - de dorit
Capacitate normală de adaptare la condiţiile de muncă.
Buna capacitate de comunicare.
Seriozitate si dinamism
Persoana organizata
Fara cazier
Se va face verificarea teoretica si practica a cunostintelor

Descrierea jobului

Pozitia este in santier (Constanta si imprejurimi) si raporteaza Sefului de echipa sau Sefului de Santier.
Responsabilitati:
• citeşte şi interpretează corect schema electrică;
• alege materialele, dispozitivele, echipamentele şi aparatele de măsură conform specificaţiilor din schemă;
• stabileşte traseul instalaţiei în funcţie de cerinţe şi disponibilităţi;
• montează tuburile de protecţie, conductorii şi echipamentele şi realizează conexiunile şi izolaţiile conform schemei şi normelor tehnice de securitatea muncii;
• pune sub tensiune instalaţia şi utilizează aparate, tehnici şi proceduri specifice pentru verificarea funcţionării acesteia;
•repară sau înlocuieşte eventualele echipamente defecte, conductori, izolaţii etc. conform cerinţelor

Beneficii:
Salariu atractiv, mediu de lucru profesionist, prime de Paste si Craciun, asigurare de risc si accidente, pachet de servicii medicale la o clinica privata, bonuri de masa sau diurna.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Descrierea companiei

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale

Expirat
Electrician executie santiere, Constanta  -  IMSAT SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles