Publicat 11 Ian 2018 | Expiră 11 Feb 2018

Electrician curenti slabi

4 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de studii medii,liceul industrial,scoala profesionala profil tehnic ,curs de calificare profil mecanic sau electro mecanic(studii sup constituie un avantaj);
- Cunostinte aprofundate de mecanica;
- Abilitati de comunicare, spirit de echipa, orientare catre client, disponibilitate la program prelungit;
- Job de lunga durata in cadrul companiei;
- Experienta anterioara in lucrari de instalatii;
- permis cat . B constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- experienta minim 2 ani;
- disponibilitate la deplasari;
- apt lucru la inaltime;
- salariu motivant+ diurne;
- permis de conducere categoria B constituie un avantaj.

Firma de instalatii care are ca obiect de activitate executarea de lucrari de montaj instalatii PSI de stins cu apa angajam:
- lacatusi, sudori, muncitori si electricieni curenti slabi pentru santierele din toata tara.
Asiguram cazare, transport, diurne deplasari.
Pentru orice informatie nu ezitati sa ne contactati la tel : 0238/717.157 sau e mail : office@eurosting.ro

Expirat
Electrician curenti slabi  -  SC EUROSTING AAW INDUSTRY SRL