ELECTRICIAN CABLOR

SC ENERGOM SRL 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Persoana dinamica, indemanatica, atenta la detalii;

Orientare catre calitate in executie;

Productivitate (incadrarea in normele de timp);

Capacitate de lucru în echipă;

Constituie avantaj experienta in montare si cablare de dulapuri electrice; citirea de scheme si simboluri electrice.

Descrierea jobului

Executa montajul echipamentelor conform dosarului de executie;

Execuția lucrări de instalații electrice de joasă tensiune;

Punct de lucru fix, munca intr-un singur schimb, fara deplasari;

Se lucreaza in interior.

Companie internationala, cu 20 ani de experiență în cablarea de tablouri electrice pentru export in domeniul industrial.

Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.