Electrician auto

Arena Auto - Toyota Ploieşti 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- experienta pe o pozitie similara minim 1 an
- cunostinte de electrica / electonica
- persoana serioasa, dornica sa invete si sa performeze
- cunostinte diagnoza auto / tester

Descrierea jobului

Introduce masina in atelier in vederea repararii
- Verifica sigurantele, repara sau inlocuieste elementele electrice
- Monteaza, repara sistemele audio-video, alarme, GPS pe autovehicule
- Executa operatiuni de testare si verificare a calculatorului auto unde este cazul
- Executa diagnosticari de dificultate medie asupra sistemelor electrice ale autoturismului
- Executa verificari si reparatii electrice la autoturisme
- Executa lucrarile de intretinere/ revizii, conform cu listele de lucrari
- Diagnosticheaza impreuna cu Tehnicianul reparatiile de o complexitate majora
- Respectarea si aplicarea procedurilor de lucru si a regulamentului intern.

Ce iti oferim:

- dezvoltare profesionata continua (training la locul de munca)
- venituri salariale in functie si de realizari (salariu de baza + bonus din realizari)
- sansa de a lucra intr-un mediu profesionist
- oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si dinamica

S.C.Arena Auto S.R.L. este dealer şi reparator autorizat al mărcilor Toyota & Lexus cu sediul în Ploieşti, str. Ştrandului, nr. 60, locaţie unde deţine o reprezentanta de tip 3S (vanzari, service si piese) care respectă standardele de ultimă oră ale brandurilor reprezentate.

Compania este înfiinţată în anul 2000 şi a acumulat de-a lungul timpului o bogată experienţă în domeniile comercializării autovehiculelor, respectiv al servisării acestora.

Publicat 30 Nov. 2022 Expiră 30 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.