Electrician atestat ANRE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4500 - 6000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Capacitatea de a lucra la inaltime in mod curent
  • Capacitate de comunicare buna
  • Capacitate buna de asimilare cunostiinte noi
  • Detine calificarea de electrician, atestat ANRE
  • Are experienta minima in montajul si /sau intretinerea si repararea echipamentelor industriale
  • Cunostiinte de lb. Engleza la nivel de intelegere si minima conversatie prezinta un mare avantaj
  • Permis de conducere

Descrierea jobului

  • Montaje panouri fotovoltaice
  • Reparatii echipamente
  • Constatare defecte
  • Identificare piese de schimb defecte
  • Intocmire raport necesitate pt. aprovizionarea pieselor defecte
  • Inlocuire piese defecte
  • Repunere in functiune mecanism
  • Intocmire PV referitoare la activitatile de mai sus

Salariu motivant
Echipament protectie
Transport decontat/masina de serviciu
Prime
Diurna la deplasare

Proclim SRL este o societate cu capital privat, care își desfășoară activitatea prin proiectarea și execuția sistemelor de stingere incendiu, sisteme de climatizare HVAC și sisteme de încălzire pentru spații rezidențiale, comerciale, office și industriale.
Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 16 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos