Gratis

Electrician / Ajutor Electrician

ONLINE CONCEPT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Studii medii – Liceu, Scoala de meserii, Scoala profesionala
Experienta minim 1-2 ani in montaj instalatii electrice
Autorizatie ANRE grad II B (constituie un avantaj)
Permis conducere cat B – de preferat
Buna capacitate de comunicare si intelegere a proiectelor
Seriozitate si adaptabilitate la schimbare
Munca in echipa este OBLIGATORIE

Descrierea jobului

Executa pe teren lucrari de instalare si reparatii electrice la terti (clientii societatii)
Citeşte şi interpretează corect schema electrică;
Alege materialele, dispozitivele, echipamentele şi aparatele de măsură conform specificaţiilor din schemă;
Montează tuburile de protecţie, conductorii şi echipamentele şi realizează conexiunile şi izolaţiile conform schemei şi normelor tehnice de securitatea muncii;
Pune sub tensiune instalaţia şi utilizează aparate, tehnici şi proceduri specifice pentru verificarea funcţionării acesteia;
Identifica si executa lucrari de remediere a defectiunilor de orice tip, aparute la echipamentele montate;

BENEFICII:
Asigurare medicală privată după perioada de probă;
Bonuri de masa dupa perioada de proba;
Mediu de lucru dinamic și profesionist;
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.
21 zile lucratoare de concediu;

SC Online Concept SRL este o companie care activeaza in zona instalatiilor electrice. Compania este in continua crestere de personal cat si de portofoliu de clienti. Activa atat in sectorul privat cat si de stat. Tipuri de lucrari : Instalatii electrice pana la 1 KV, detective incendiu, efractie si video, curenti slabi, infrastructura IT, instalatii de fotovoltaice, tablouri electrice.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024