Publicat 06 Sep 2019 | Reactualizat 13 Sep 2019 | Expiră 10 Oct 2019

Electrician în Olanda

20 posturi

Candidatul ideal

Cerințe:

-aveți studii technice de elecrician
-experiență intre 3-5 ani
-autorizație de lucru la rețele de până la 1kV sau doriți să o faceți
-capacitatea de a citi documentația
-independent și hotărât
-disponibil pentru relocare
-permisul de conducere și masina proprie constitue un avantaj.
-limba engleză sau germană la nivel conversational
-o bună organizare a muncii
-angajament și o mare încredere in sine.

Descrierea jobului

Vă oferim:
-muncă stabilă permanentă, 40 de ore pe săptămână + posibilitatea orelor suplimentare plătite
-salariu min. 500 de euro pe săptămână, plata la fiecare sfârsit de săptămnă
-cazare gratuită in case rezidențiale cu toate utilitățile(bucătărie,baie, masină de spălat, frigider, etc), singur în cameră, internet gratuit și nelimitat
-masină de companie pentru deplasarea zilnică la muncă
-card pentru combustibil
-posibilitatea dezvoltării profesionale și a cooperării pe termen lung
-asigurare medicală (108 euro)
-sprijinul consultanților noștri (număr sofi, bancă, doctor, etc.)
-oportunitatea de a urma cursuri care să vă îmbunătățească calificările profesionale
-rambursarea parțială sau totală a costurilor de transport din Romania pe baza încasărilor prezentate
Dacă sunteți interesat, trimiteți CV-ul doar în engleză și vă vom raspunde în cel mai scurt timp.

Descrierea companiei

The next level for technical talent

InAxtion este un birou de brokeraj care este pe piață de 22 de ani în domeniul construcțiilor și instalațiilor în diverse industrii de pe piața olandeză. În prezent avem aproximativ 850 de angajați calificați care lucrează pentru 360 de clienți activi.

Electrician în Olanda  -  InAxtion

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles