Electrian Fabrica Mase Plastice sector 6

VALROM INDUSTRIE - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam Electrician Intretinere Echipamente pentru fabrica din Militari, Strada Preciziei Nr. 28, sector 6

Cerinte candidati:
  • Studii finalizate cu profil electric (calificare electrician reparatii si intretinere, electromecanic, electrician automatizari)
  • Capacitate de a efectua lucrari de natura electrica fara supraveghere (grad IV din punct de vedere al autorizarii pe parte de SSM)
  • Experienta de lucru ca electrican cu joasa/ medie tensiune, in medii industriale
  • Abilitate citire scheme electrice si de identificare a defectelor la utilaje/instalatii
  • Cunostinte automatizare (senzori, relee, automate programabile)
  • Constituie avantaj: autorizare ANRE
  • Apt pentru lucru la inaltime (2 metri)

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati:
  • Efectuarea lucrarilor de intretinere si reparatii de natura electrica la echipamentele din dotarea sectiei de fabricatie
  • Realizeaza diagnosticuri si remediaza defectiunile de natura electrica la echipamente
  • Punerea in functiune a echipamentelor, in conformitate cu tehnologia producatorului si documentatia specifica de lucru
  • Inlocuire, montare diverse piese pe utilaje – cu componenta electrica

Beneficii:
  • Salariul adaptat cerintelor candidatilor
  • Tichete de masa

Prezenti in Romania prin cele 2 fabrici (Bucuresti si Pantelimon) si centre logistice in toate orasele mari (Bucuresti, Iasi, Constanta, Craiova, Brasov, Cluj-Napoca), precum si o retea de parteneri care acopera integral Romania si zona de sud–est a Europei (Moldova, Ucraina si Bulgaria) , Valrom combina in activitatea sa, operatiunile economice cu responsabilitatea sociala, protectia mediului si dezvoltarea sustenabila. Investeste constant in cercetare–dezvoltare si depune toate eforturile pentru a permite clientilor companiei sa fie competitivi, intr-un parteneriat din care ambele parti au de castigat.

Succesul Valrom depinde de succesul partenerilor dar si a angajatilor sai, iar pentru asta, compania a inaugurat anul 2011 un centru de pregatire si formare profesionala la sediul din Bucuresti. In acest loc Valrom organizeaza programe de prezentare si impartasire a cunostintelor, informatiilor si deprinderilor de care compania dispune.

Poti afla mai multe despre noi pe www. valrom.ro

Publicat 24 iun. 2021 Reactualizat 24 iul. 2021 Expiră 24 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos