Educator si profesor de limba engleza m/f

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam colegi veseli, empatici si creativi!
Angajare imediată sau pentru următorul an școlar.

Daca esti:
  • absolvent al Liceului pedagogic/Facultatii de Psihologie si Stiintele Educatiei/Facultății de limbi străine/Filologie-Engleză
  • ai experienta in lucrul cu copiii;
  • iti place sa te joci si cunosti importanta jocului in dezvoltarea copiilor,
  • cunosti importanta dezvoltarii inteligentei emotionale a copiilor, precum si particularitatile copiilor cu varste intre intre 2 si 6 ani;
  • dornic sa ii ajuti pe copii sa se dezvolte armonios, surpizandu-i pe copii cu activitati diversificate,
  • focusat/a pe dezvoltarea personala si profesionala continua.

Te asteptam in echipa noastra!

Pe langa bucuria de a lucra cu copiii, vei face parte dintr-o echipa profesionista si implicata!

Descrierea jobului

Din responsabilitatile tale fac parte:
• sustinerea activitatilor curriculare
• observarea si evaluarea permanenta a copiilor in vederea atingerii obiectivelor propuse
• completarea planificarii saptamanale si a corespondentei cu parintii, precum si a portofoliilor de evaluare semestriala
• participarea la trainingurile interne si externe in cadrul programului de pregatire profesionala
• participare la dezvoltarea si implementarea activitatilor extracurriculare si evenimentelor institutiei: serbari, excursii, vizite.

Hai! Nu sta pe ganduri!

Asteptam CV-ul tau si apoi te invitam la sediul nostru pentru a ne cunoaste si a stabili detaliile colaborarii noastre

Grădinița Rio oferă un mediu prietenos și cald atât celor mici cât și celor mari.
Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022