Publicat 28 Iun 2017 | Expiră 30 Iul 2017

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in lucrul cu documente contabile

Abilitati dezvoltate de comunicare orala si scrisa, relationale

Persoana foarte organizata, flexibila, harnica

Atitudine proactiva si dinamism

Cunostinte solide PC (MsOffice, Windows)

Cunostinte de limba engleza nivel mediu

Atitudine si tinuta profesionala, loialitate, punctualitate

Dornica sa lucreze intr-o echipa tanara, dinamica

Descrierea jobului

Activitati specifice Departamentului Administrativ:

- redactarea de rapoarte, documente, comunicari

- relatia cu furnizorii firmei

- tinerea evidentei documentelor contabile primare

- evidenta computerizata a clientilor si a contractelor aferente

compania efectueaza incercari distructive si nedistructive pe materiale si elemente de constructie,expertize si urmariri speciale.

Expirat
Economist  -  ULTRATEST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles