de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 03 Feb 2016

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Este absolvent de superioare economice
- Are cunostinte de legislatie financiar contabila
- Are cunostinte aprofundate de contabilitate financiara si de gestiune
- Cunostinte operare calculator – Office
- Cunoaste o limba straina : Engleza- nivel mediu

Descrierea jobului

- Contabilizeaza imobilizarile corporale si necorporale;
- Analizeaza investitiile firmei;
- Este responsabil cu postarea notei de amortizare lunara in contabilitate;
- Coopereaza cu departamentele operationale in vederea analizarii registrului de mijloace fixe,modernizari, casari, leasing de utilaje;
- Este responsabil de contabilizarea pieselor de schimb, verificarea postarilor de receptii si bonuri de consum de catre departamentele operationale;
- Analizeaza proiectele, valorile ramase versus durata de viata ramasa;
-active in curs de investitie;
- Analizeaza avansurile pentru imobilizari, finalizare investitie ;
- Este responsabil de alte activitati specifice analizei de active

* Beneficii:
- salar atractiv
- tichete de masa+ o masa calda/zi + transport gratuit
- bonusuri lunare si anuale in functie de performante
- posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara si dinamica

Firma ANVIS ROM a luat ființă în anul 2003 facând parte din Grupul Anvis, care la randul lui apaține grupului japonez Sumitomo Riko in proporție de 100%. Grupul Anvis operează la nivel global, domeniul principal de activitate fiind dezvoltarea sistemelor antivibrație. Piesele Anvis sunt montate pe majoritatea tipurilor de mașină, iar clienții sunt cei mai importanți producători de automobile, și anume VW, BMW, Mercedes, Renault-Nissan, Audi, Porsche, MAN, ZF Sachs și mulți alții. În prezent, Anvis ROM are 380 de angajaţi și este in continua dezvoltare. Proiecte de viitor : o noua investitie in tratamente de suprafata si prelucrari mecanice.

Expirat
Economist  -  Anvis Rom SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles