Publicat 15 Mai 2012 | Expiră 16 Iun 2012

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii economice, superioare;
- experienta in domeniu de minim 2 ani;
- Contractul individual de muncă pe durată determinată ;
- Postul este necesar pentru punctul de lucru din Mihail Kogalniceanu.

Descrierea jobului

- intocmirea si evidenta deconturilor de cheltuieli;

- intocmirea zilnica a registrului de casa;

- urmareste plata la datele scadente a facturilor de la furnizori si incasarea facturilor de la clienti;

- evidenta si inregistrarea operatiunilor privind receptia facturilor de materii prime si materiale, verificarea si indosarierea NIR-urilor;

- inregistrarea rapoartelor de productie in programul de gestiune;

- emiterea avizelor de expeditie din programul de gestiune si ulterior a facturilor de vanzare catre clienti;

- inregistrarea si verificarea tuturor operatiunilor din gestiunile de materiale;

- obtinerea balantei lunare de gestiune a stocurilor si a costurilor lunare cu materiile prime si materiale.

Descrierea companiei

Companie FMCG, produse alimentare, lider de piata

Expirat
Economist  -  LaDORNA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles