de ani Fără Frică...

Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• absolvent de facultate economică în domeniul financiar-contabil, preferabil inginerie economica
• experienţă în contabilitate de minim 3 ani, activitate de productie;
• cunoştinţe bune de contabilitate şi cunoaşterea legislaţiei în vigoare;
• cunoştinţe în utilizarea aplicaţiilor Ciel & Office: Microsoft Word, Excel,Outlook cunoştinţe utilizare soft de tip ERP constituie un avantaj;
•Caracteristici personale: persoana ordonata, responsabila, organizata, cu logica buna, bune abilitati de comunicare disciplină profesională, abilităţi bune de comunicare cu colegii şi cu celelalte departamente;
• capacitate bună de organizare şi prioritizare a sarcinilor.

Descrierea jobului

- Contabilitate primara si de gestiune
- Asigura activitatile de analiza si control privind aplicarea procedurilor de gestiune
- Verificare si inregistrare operatiuni de trezorerie;avansuri spre decontare; facturi furnizori si clienti;urmarire stocuri,inventare, cheltuieli in avans, cunostinte Excel nivel avansat
- Urmareste si realizarea productiei si respectiv al stocurilor in programul de gestiune
- Participa activ la inventarierea stocurilor, atat la produse finite, cat si la materii prime, consumabile sau piese de schimb
- Alte atributii stabilite de conducerea societatii.

Infiintata in anul 2000, Delta Rom Technologies S.R.L se bazeaza pe o calitate deosebita a produselor si serviciilor sale fiind unic producator european pentru anumite piese (conexiuni pentru diode). Firma Delta Rom Technologies S.R.L are o echipa de 59 angajati cu vasta experienta in domeniul productiei de piese de mecanica fina pentru industria electrica, electronica si auto. Prin serviciile pe care le oferim dorim sa intampinam nevoile clientilor nostri din Romania si din strainatate astfel incat sa devenim un partener de incredere in colaborarile viitoare. Sistemul de management al calitatii al firmei noastre a fost certificat conform ISO 9001:2000 de catre SRAC (membru IQNet) inca din anul 2002. Daca aveti nelamuriri sau doriti mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati.

Expirat
Economist  -  DELTA ROM TECHNOLOGIES SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles