Publicat 11 Feb 2019 | Reactualizat 11 Mar 2019 | Expiră 14 Mar 2019

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana responsabila, sociabila, sa detina cunostinte solide de contabilitate si fiscalitate.

Descrierea jobului

- inregistrarea in contabilitatea financiara a documentelor primare privind registrul de casa, banca, achizitiile de bunuri si servicii, livrari de bunuri si servicii;
- inregistrarea in contabilitatea financiara a documentelor privind achizitiile intracomunitare de bunuri si servicii, a livrarilor intracomunitare de bunuri si servicii, a operatiunilor de import si export de bunuri si servicii;
- intocmirea statelor de plata si a altor documente specifice departamentului de resurse umane;
- intocmirea declaratiilor 100, 101, 112, 300, 390, 394;
- intocmirea balantei de verificare lunare, a bilantului contabil si a altor situatii financiare.

Descrierea companiei

Societatea prestatoare de servicii financiar- contabile.

Expirat
Economist  -  SC LDA EXPERT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles