Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Economist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare economice
- experienta de minim 6 luni - operare facturi
- operare soft contabil - constituie avantaj Navision, Dynamics
- persoana proactiva, atenta la detalii

Descrierea jobului

- operare facturi
- inregistrari note contabile
- rapoarte specifice pozitiei ocupate
- comunicare cu contabilii din punctele de lucru
- posibilitate de dezvoltare profesionala si de implicare in operatiile de contabilitate financiara complexa

Grupul de firme Somaco este unul dintre cei mai mari producatori de elemente prefabricate din beton utilizate în domeniul infrastructurii rutiere, electrice si de apa canal, precum si al constructiei centrelor comerciale, logistice sau de producţie din tara. De asemenea, Somaco este unul dintre cei mari producatori de beton celular autoclavizat (BCA) din tara, brandul cel mai cautat in regiunea Moldova.
Astazi detinem 6 fabrici (Adjud, Buzau, Roman, Teius, Targoviste si Timisoara),

Mai multe informatii pe www.somaco.ro

Expirat
Economist  -  SOMACO GRUP PREFABRICATE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles