Publicat 09 Nov 2018 | Reactualizat 07 Dec 2018 | Expiră 10 Dec 2018

ECONOMIST

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare de specialitate in domeniul economic (Contabilitate si Informatica de Gestiune);
  • Experienţă pe un post similar de minimum 2 ani;
  • Cunoştinţe solide de operare PC (Excel), programe de contabilitate (SUN System - constituie un avantaj);
  • Cunoştinţe de legislaţie fiscală;
  • Limba engleză.

Descrierea jobului

Antena TV Group recruteaza: Economist

Responsabilitati:

Evidenta contabila in urmatoarele conditii:

  • inregistrari contabile (privind extrase bănci, clienţi, furnizori, diverse tranzacţii);
  • analiza şi urmărirea rulajelor şi soldurilor conturilor prelucrate, compensări clienţi – furnizori;
  • participarea la întocmirea situaţiilor financiare;
  • intocmirea de rapoarte si analize.

Cea mai importantă platformă multimedia din România cu capital integral autohton. Intact Media Group a fost fondat in 1991 ca o afacere de familie. Grupul include in prezent cinci canale TV, doua statii radio, operatiuni digitale, doua cotidiene nationale, precum si alte servicii complementare.
INTACT Media înseamna o echipă de profesionişti şi este renumit pentru oportunităţile de creştere şi dezvoltare profesională pe care le oferă.

Expirat
ECONOMIST  -  ANTENA TV GROUP S.A.