Publicat 07 Feb 2018 | Expiră 10 Mar 2018

ECONOMIST

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba studii de specialitate in domeniul economic si o experienta relevanta in domeniu
Cunostinte bune de operare PC
Prezenta agreabila, dand dovada de profesionalism si seriozitate in abordare
Dispus sa invete si sa se perfectioneze

Descrierea jobului

Titularul Postului,va avea ca principale atributii :
- Lucrul in Program de Contabilitate-Gestiune NeoManager
- Inregistrare si analiza Documente primare,contare operatiuni
- Centralizarea si urmarirea date financiar-contabile ale Firmei
Beneficii : Salariu baza + bonusuri

Compania CYCLON avand o experienta de cca.24 ani in domeniul Importului si serviciilor post vanzare,comercializeaza tehnologii si echipamente pentru Instalatii si Energie(conventionala si neconventionala). Este Reprezentanta tehnico comerciala si Importator autorizat al unor Firme de prestigiu din domeniul instalatiilor Alte informatii pe site-ul www.cyclon.ro

Expirat
ECONOMIST  -  CYCLON TECH SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles