Publicat 02 Aug 2007 | Reactualizat 31 Aug 2007 | Expiră 02 Sep 2007

Economist -Timisoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent al Facultatii de Stiinte Economice
- Cunostinte limba italina - avantaj
- Cunostinte limba engleza
- Experienta in domeniul contabil minim 1 an
- Cunostinte avansate de operare calculator
- Flexibilitate in organizarea muncii
- Capacitate de decizie

Descrierea jobului

- Intocmire facturi
- Realizarea activitatilor de contabilitate primara
- Mentinerea relatiei cu furnizorii si clientii
- Planificarea si coordonarea activitatilor de aprovizionare si de vanzare
- Pachet salarial atractiv
- Transport asigurat

Manpower este unul din liderii mondiali in domeniul recrutarii, selectiei si plasarii de forta de munca, avand o experienta de peste 55 de ani si operand in 67 de tari, prin intermediul a 4300 de agentii.
Ca principal furnizor mondial de servicii in domeniul resurselor umane, Manpower ofera solutii de angajare, evaluare, selectie, recrutare si plasare de forta de munca in toate sectoarele de activitate. (www.manpower.com)

Agentia BUCURESTI: Bd. Unirii, Nr. 20, Sector 5, Cod 040107, Bucuresti
Fax: 021/301.85.41, E-mail: bucuresti@manpower.ro

Agentia TIMISOARA: Str. Medicinei, Nr. 1B, Cod 300041, Timisoara
Fax: 0256/309.482, E-mail: timisoara@manpower.ro

Agentia BRASOV: Str. Toamnei, Nr. 9,
Bl. 4, Sc. B, Ap. 2, Brasov
Fax: 0268.326.129, E-mail:
brasov@manpower.ro

* Transmiterea unui CV ca raspuns la acest anunt direct pe site sau pe adresele de e-mail anuntate presupune acordul dumneavoastra fata de vizualizarea, procesarea si analizarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii Manpower Romania si de catre terti.

Expirat
Economist -Timisoara  -  Manpower Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles