Economist - Receivable/ Treasury

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne bucuram ca citesti aceste randuri, inseamna ca iti doresti o schimbare in cariera ta.

Noi, hotelul Crowne Plaza, cautam o persoana deschisa, comunicativa, cu experienta in domeniul economic care sa cunoasca programe de gestiune economica (de preferat Charisma, Opera, Micros).

Ar fi minunat daca ai si experienta hoteliera - daca nu ai, nu este nicio problema, te vom ajuta sa te acomodezi la noi.

Daca iti place sa aduci plus valoare echipei si te atrage industria hoteliera, hai sa ne cunoastem.

Descrierea jobului

Iata ce vei face la noi:
  • Vei introduce in programul Opera incasarile de la clienti;
  • Vei verifica corectitudinea sumelor inscrise in notele de plata din Micros/Opera precum si a documentatiei aferente;
  • Vei introduce in Charisma ERP incasarile din Banca si extrasele bancare;
  • Vei intocmi registrul de casa;
  • Vei verifica importul veniturilor din Opera in Charisma ERP
  • Vei intocmi Credit reportul si alte rapoarte/ situatii financiare catre management.

PACHET SALARIAL
  • Pentru această poziție, salariul pleaca de la 300 lei net si se poate discuta în funcție de experiență
  • Bonuri de masă
  • Asigurare medicala

PROGRAM DE LUCRU
  • 5 zile / saptamana (luni - vineri).
  • Program de lucru 9.00 - 18.00

Hotelul Crowne Plaza București face parte din lanțul InterContinental Hotels Group (IHG) – unul dintre cele mai mari lanțuri hoteliere din lume, cu peste 4500 de locații în aproape 100 de țari. In Romania, Crowne Plaza este parte din Grupul Ana Hotels, alaturi de alte 5 hoteluri situate in Bucuresti, Poiana Brasov si Eforie Nord.

Dacă vrei să faci parte din echipa Crowne Plaza București, te invităm să ne trimiți un CV pe adresa noastră de e-mail hr@crowneplaza.ro

Pentru condițiile privind Politica de folosire a datelor cu caracter personal, te rugăm să accesezi pagina noastră www.anahotels.ro
Doar candidații eligibili vor fi contactați.
Publicat 6 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022