Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 03 Feb 2016

Economist - perioada determinata

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Studii economice superioare;
• Cunostinte de baza a proceselor de Controlling;
• Foarte bune cunostinte in MS Excel;
• Cunostinte operare SAP;
• Bune calitati de comunicare, spirit intreprinzator;
• Competente lingvistice bune in limba romana (scris si vorbit);
• Cunostinte de limba engleza (scris si vorbit);
• Bune cunostinte in MS Office;
• Abordare pragmatica a lucrului.

Descrierea jobului

• Verificare date, intocmire raport – profit si pierdere, balanta;
• Pregatirea rapoartelor si prezentarilor pentru sedintele de management financiar;
• Prognoza lunara – verificare date, intocmire raport;
• Sustinerea procesului de bugetare si planificare;
• Rapoarte ad-hoc;
• Verificarea inregistrarilor din SAP modul CO.

CEZ Group ranks among the largest power utilities in Europe, both in terms of installed capacity and number of customers. CEZ Group is a key player on the Central European electricity market and is the second biggest exporter of electricity in Europe. CEZ Group covers various industrial areas ranging from the extraction of raw materials and electricity generation through the electricity distribution and sale of electricity generation by-products. Following the acquisition of three distribution companies in Bulgaria, one in Romania (Electrica Oltenia), two Polish power plants and one Bulgarian power plant, CEZ Group has become a multinational enterprise comprising of over 90 Czech and foreign companies.

Expirat
Economist - perioada determinata  -  CEZ ROMANIA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles