Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 21 Ian 2019

Economist - part time

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Delite este in cautarea unei persoane organizate si atenta la detalii care sa ocupe postul de Economist part time.

Candidatul ideal?
• Persoana atenta la detalii, meticuloasa si cu bune abilitati de organizare;
• Abilitati de analiza si sinteza a datelor;
• Capacitate de structurare a informatiilor si de prioritizare a sarcinilor;
• Persoana comunicativa, dornica sa lucreze in echipa si cu o gandire analitica.

Descrierea jobului

Cerinte:
• Studii superioare in domeniul economic;
• Cunostinte de contabilitate primara;
• Bune cunostinte de operare PC;
• Cunoasterea programului de contabilitate SAGA reprezinta un avantaj;
• Cunostinte medii de limba engleza;

Responsabilitati:
• Inregistrarea operatiunilor derulate prin conturile bancare;
• Inregistrarea operatiunilor derulate prin casa;
• Verificarea si clasarea facturilor de vanzari;
• Inregistrarea facturilor de avans emise;
• Inregistrarea deconturilor de deplasare;
• Intocmirea de diverse alte rapoarte, situatii, formulare in relatiile cu tertii: auditori, banci, administratii, etc;
• Intocmirea de rapoarte si situatii privind: creantele neincasate, avansuri clienti, cifra de afaceri, datoriile neachitate;
• Intocmirea fiselor de cont solicitate de clienti si furnizori.

Beneficii:
Ce iti oferim?
• Mediu de lucru placut;
• Pachet salarial atractiv;
• Job part-time;
• Program flexibil de 4 ore.
Crezi ca esti compatibil cu profilul prezentat mai sus? Atunci, hai sa ne cunoastem! Trimite-ne CV-ul tau pe adresa de email: iar noi te vom contacta pentru a stabili un interviu.

Delite este singura companie din domeniul utilarilor cu articole textile pentru Horeca care si-a propus, ca misiune principala, sa schimbe perceptia proprietarilor de hoteluri si restaurante despre importanta textilelor achizitionate, astfel incat sa realizeze impactul covarsitor avut de calitatea acestora asupra satisfactiei clientilor lor.

Expirat
Economist - part time  -  ATHORE DELITE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles