Publicat 02 Mar 2020 | Reactualizat 30 Mar 2020 | Expiră 02 Apr 2020

ECONOMIST JUNIOR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Eşti persoana potrivită dacă:

  • ai studii superioare in domeniul economic;
  • iti place domeniul financiar si vrei sa inveti sa creezi/analizezi rapoarte financiare;
  • iti place sa lucrezi cu numere si nu te plictisesti usor;
  • esti o persoana responsabila, organizata, riguroasa, disciplinata, integra;
  • ai abilitati dе lucru sub presiune, atentie la detalii si flexibilitate in gandire, un spirit deschis, cu bune abilitati dе comunicare si relationare;
  • ai cunoştinţe foarte bune dе operare MS Office (Excel, Word);
  • constituie avantaj cunostinte dе operare in ERP.

Descrierea jobului

Responsabilităţilе tale sunt:

  • pregаtireа scаdentarеlor si а documentelor dе plаta;
  • pregatirea documеntatiilor nеcesаre pеntru emitеrеa de carduri, deschiderea/inchiderea de conturi, precum si a oricaror alte documentatii solicitate in relatia cu institutiile financiare;
  • gestionarea documentelor specifice.

Alături de noi obţii:
  • salariu competitiv si tichete de masă;
  • energie zilnică asigurată de cafeaua proaspătă şi ceaiul cald;
  • pachet de sănătate;
  • prime cu ocazia sărbătorilor atat pentru tine cat şi pentru copiii tăi;
  • zile libere plătite pentru evenimente deosebite ȋn familie.

Logo-ul nostru este ”PARTENER PENTRU PERFORMANȚĂ”. Nu este un logo şi atât, este motivaţia noastră de a reuşi ȋn fiecare zi şi are la bază:

- reputaţia consolidată ȋn timp de a fi cu adevărat un partener de afaceri pentru clienţii noştri;
- performanţa produselor şi serviciilor oferite, asigurată de calitatea, tehnologia şi varietatea care le caracterizează;
- rezultatele obţinute ca urmare a muncii ȋn echipa PARTENER, echipă din care te invităm să faci parte.

Valorile noastre sunt: loialitatea, dinamismul, implicarea, perseverenţa şi spiritul liber, valori ce au contat in reuşita noastră individuală şi de echipă.

Dacă vrei o carieră pe termen lung, vrei să fii apreciat alături de o echipă dinamică, pasionată, dornică să atragă si să lucreze alături de noi colegi si daca toate cele de mai sus te-au convins că suntem echipa ȋmpreună cu care vrei să te dezvolţi, aplică CV-ul tău aici sau trimite-l pe adresa de mail resurse.umane@partner.ro pană la data de 30.03.2020.

PARTENER vine cu experienţa sa ca furnizor premium de scule şi echipamente pentru industrie si construcţii, cu o prezenţă neîntreruptă de peste două decenii pe piaţa de profil din România, prezenţă asigurată prin reţeaua naţională de magazine proprii şi parteneri distribuitori iar pe tine te asteptam cu entuziasmul unui alt inceput.

Expirat
ECONOMIST JUNIOR  -  PARTENER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles