Gratis

Economist Gura Humorului

RIFIL SA

Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniul economic sau financiar
  • Experienta relevanta in domeniul economic si financiar
  • Cunostinte solide in domeniul analizei financiare si a legislatiei fiscale
  • Abilitati excelente de analiza si sinteza a datelor
  • Abilitati avansate de lucru cu instrumentele Microsoft Office, in special Excel
  • Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa
  • Orientare catre rezultate si atentie la detalii

Descrierea jobului

Descrierea Pozitiei:

Cautam un Economist talentat si dedicat sa se alature echipei noastre din Gura Humorului. Principalul rol al acestui post este de a oferi asistenta in analiza si gestionarea aspectelor financiare si economice ale companiei. Responsabilitatile includ elaborarea si interpretarea rapoartelor financiare, analiza datelor economice, contribuind astfel la luarea deciziilor strategice.

Beneficii:
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul companiei
  • Mediu de lucru dinamic si stimulant
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Tichete de masa, tichete cadou
  • Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare

Daca sunteti interesat sa va alaturati echipei noastre si sa contribuiti la cresterea noastra continua, va rugam sa trimiteti un CV la adresa de email teo@rifil.com

RIFIL este primul joint venture public/privat înființat cu un partener occidental nu numai în România, ci în întregul bloc comunist din Europa de Est și a fost înființat la 24 aprilie 1973, cu scopul specific de a crea fire de calitate italiană prin colaborare între guvernul român și cel mai important grup italian de producție de fire.

Înființarea societății mixte italo-române RIFIL, persoană juridică română cu sediul în Săvinești, provincia Neamț, a fost aprobată – împreună cu contractul de societate și statutul societății – prin Decretul Consiliului de Stat al Republicii Socialiste România nr. 252. Certificatul de înregistrare la Ministerul Finanțelor, din 14 mai 1973, și atestă datele universale ale acesteia ca societate istorică, raportând protocolul numărul 1 din registrului comerțului al țării.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024